Na sportowo w Opolu Lubelskim i Łaziskach

   Z inicjatywy Prezesa Rafała Szmita i Zarządu Grupy Producentów Owoców i Warzyw „FruVitaLand” Spółka z o.o. z Opola Lubelskiego, uczestniczyliśmy w sobotę 26 kwietnia w pięknej sportowej imprezie. Najpierw, z udziałem sześciu zespołów, rozegrany został turniej w piłce nożnej o nazwie ”I Lubelski Turniej Piłkarski Grup i Organizacji Producenckich” a po jego zakończeniu odbył się zawody w strzelectwie sportowym. Wspaniały pomysł! Zacięte mecze piłkarskie oraz  współzawodnictwo na strzelnicy zaowocowały świetną zabawą! Zgodnie z regulaminem, w zawodach mogli uczestniczyć wyłącznie pracownicy i członkowie Grup Producenckich z Lubelszczyzny.

   Grupę  „Stryjno Sad” w tych zawodach reprezentowali:  Zbigniew Chołyk – Prezes Zarządu, Paweł Kołodziejczyk – Kierownik Handlowy i Sekretarz Zarządu, Paweł Rudzki – Kierownik Sortowni, Daniel Żmuda – z-ca Kierownika Działu Technicznego, Marcin Szkudziński – magazynier, Adrian Rzeźnicki – operator sklejarek oraz Radosław Dziurka, Michał Futa i Robert Wierciński - operatorzy wózków widłowych.

   W turnieju piłkarskim rywalizowano w dwóch grupach. W pierwszym meczu grupy A  „Stryjno Sad” wygrało z drużyną „Lub Sad” z Motycza 6:2 (bramki: Z. Chołyk – 3 trafienia, A. Rzeźnicki, M. Szkudziński i M. Futa po 1) W drugim meczu niestety porażka: „Stryjno Sad” – „Józefów Sad” 2:4 (bramki: P. Rudzki i Z. Chołyk). Po remisie pomiędzy drużynami „Lub Sad” – „Józefów Sad” (2:2), ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce w grupie i walczyliśmy o trzecią pozycję w całym turnieju z gospodarzami  imprezy drużyną „FruVitaLand”. Ten zacięty  mecz zakończył się remisem 3:3 (bramki: M. Szkudziński, Z. Chołyk i A. Rzeźnicki – po jednej) a o ostatecznym zwycięstwie miał zadecydować konkurs rzutów karnych. Piękne strzały A. Rzeźnickiego i P. Rudzkiego oraz dwie świetne obrony R. Dziurki dały nam trzecie miejsce. Cały turniej wygrali nasi pogromcy czyli drużyna z Józefowa, która w finale wygrała z „Witabo” 6:2. W meczu o piąte miejsce „Lub Sad” ograł drużynę  „Klasa” z Klementowic.

   Nieco gorzej wypadliśmy w turnieju strzeleckim. Tu zadowoliliśmy się szóstym miejscem. Poćwiczymy i zrewanżujemy się na następnym turnieju.

   Pomimo złej pogody, impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem kibiców, w większości sadowników i pracowników naszych firm. Następny turniej planujemy zorganizować w Piaskach.

Autor:Zbigniew Chołyk

 

Komentarze

Ojieyan

2016-02-22 02:34

Hi Sunshine Runner: It is possible to roevme a command from any of the menus in Adobe InDesign. If you go to Edit > Menus and set the Category to Application Menus, you can use the little eyeballs in the Visibility menu to turn individual commands on and off. This can't happen by accident, though. Did you upset a co-worker?
George

2015-01-21 12:47

With all these silly webestis, such a great page keeps my internet hope alive.
Nasi partnerzy: